Tabliczka 50g

Mała kostka wystarczy, aby poczuć intensywny smak  i bogactwo składników. Idealna porcja, która świetnie sprawdzi się na spacerze czy w podróży. Doskonała również kiedy masz ochotę na coś słodkiego w domu jako chwila relaksu lub mała nagroda.

Czekolada mleczna z migdałami i kokosem
Czekolada mleczna z migdałami i kokosem

Mała kostka wystarczy, aby poczuć intensywny smak i bogactwo migdałów i kokosów. Idealna porcja, która świetnie sprawdzi się na spacerze czy w podróży. Doskonała również kiedy masz ochotę na coś słodkiego w domu jako chwila relaksu lub mała nagroda.

Czekolada mleczna z migdałami i kokosemSklep
Czekolada mleczna z bakaliami

Oferowana przez nas czekolada mleczna z bakaliami 50g Premium to czekoladowa klasyka w nowym wydaniu. Nie ma chyba osoby, która nie uwielbiałaby tradycyjnej czekolady z bakaliami. 

Czekolada mleczna z bakaliamiSklep
Czekolada mleczna z bakaliami
Czekolada mleczna pomarańczowa
Czekolada mleczna pomarańczowa

Ta niewielka tabliczka to połączenie uwielbianej przez Polaków, mlecznej Terravity z kawałkami skórek najwyższej jakości pomarańczy.

Czekolada mleczna pomarańczowaSklep
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi to jednej z najbardziej klasycznych smaków, w którym gustują nie tylko dzieci, ale również ich rodzice i dziadkowie. Naszą czekoladę mleczną z orzechami laskowymi Premium 50g opakowaliśmy w ekskluzywne, złote opakowanie, które nadaje smakołykowi jeszcze większej szlachetności.

Czekolada mleczna z orzechami laskowymiSklep
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi

Katalogi