tabliczki 250g

Największe tabliczki Terravita dostępne w stałej ofercie w pięknych opakowaniach idealnie nadające się na prezent

CZEKOLADA MLECZNA
CZEKOLADA MLECZNA

To właśnie nadzwyczajny smak czekolady mlecznej sprawił przed laty, że wielu Polaków pokochało czekoladę Terravita. W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło zatem zabraknąć ponadczasowej klasyki, którą pokochali zarówno najmłodsi, jak i ci nieco starsi smakosze!

CZEKOLADA MLECZNASklep
CZEKOLADA MLECZNA Z BAKALIAMI 250G

zekoladę z bakaliami umieściliśmy w eleganckim opakowaniu ze złotymi akcentami. Jeżeli szukasz drobnego upominku dla bliskiej osoby, tabliczka mlecznego smakołyku o 30% zawartości kakao z dodatkiem rodzynek i orzeszków arachidowych będzie świetnym wyborem.

CZEKOLADA MLECZNA Z BAKALIAMI 250GSklep
CZEKOLADA MLECZNA Z BAKALIAMI 250G
Czekolada mleczna pomarańczowa
Czekolada mleczna pomarańczowa

Nie od dziś wiadomo, że nic nie orzeźwia równie dobrze co kwaskowy smak cytrusów. A jeśli do tego są one słodkie, to tym lepiej! Dlatego oferowana przez nas czekolada mleczna pomarańczowa Terravita 250g to idealny pomysł na słodką przekąskę w gorący, letni dzień!

Czekolada mleczna pomarańczowa Sklep
Czekolada gorzka z żurawiną

Klasyczny smak w nowoczesnej, ale przy tym eleganckiej wersji. Doskonały upominek dla fanów gorzkiej czekolady, chociaż dzięki dodatkowi subtelnej w smaku żurawiny powinien przypasować również fanom delikatnych słodyczy. 

Czekolada gorzka z żurawinąSklep
Czekolada gorzka z żurawiną
Czekolada mleczna 250g migdał & kokos
Czekolada mleczna 250g migdał & kokos

Czemu nikt wcześniej nie wpadł na to połączenie!? Czekolada z migdałem i kokosem na pewno pozytywnie zaskoczy każdego obdarowanego, który ceni niebanalne połączenia i eleganckie, ale chrupiące dodatki. 

Katalogi