Całe pokłady energii w jednej kostce

Każdy może przenosić góry. Wystarczą dobre chęci, wiara w siebie i… pozytywna energia. Skąd czerpać taką energię? Źródeł jest wiele – to świat na około, życzliwi ludzie, siła natury, łut szczęścia i wiara w siebie. To również kwestia smaku. Czekolada Terravita to wyjątkowo smaczny sposób na dobrą energię. Czujesz się wyczerpany? Brakuje ci sił? Zjedz kostkę lub dwie i poczuj, jak rośnie w Tobie radość. I nigdy już nie mów, że... nie dasz rady.

Nowa 
naturalnie gorzka

Linia tabliczek  Terravita 70% została przygotowana z myślą o tych, którzy dbając o zdrowie i dobrą kondycję świadomie wybierają  czekolady  o dużej zawartości kakao.

Wyrazisty, mocny smak czekolady podkreślają dobrze komponujące się z nią dodatki i nadzienia. Skórka pomarańczy, chrupiące crunchy, wytrawne nadzienie cytrynowe, wiśniowe, czy orzeźwiające miętowe, łagodzą jej aromatyczną gorycz i są doskonałą propozycją dla tych, którzy dopiero odkrywają ten rodzaj czekolady. 

Tabliczki 70% to spora porcja energii potrzebnej nie tylko przy intensywnych treningach sportowych, ale również podczas nauki, pracy, czy zabawy. 

Terravita – nastrój się czekoladowo! 

 • Dark chocolate

  Dark chocolate

 • Gorzka wiśniowa

  Gorzka wiśniowa

 • Gorzka cytrynowa

  Gorzka cytrynowa

 • Gorzka miętowa

  Gorzka miętowa

 • Crunchy&fruit chocolate

  Crunchy&fruit chocolate

 • Gorzka pomarańczowa

  Gorzka pomarańczowa

70%

Naturalnego Kakao

Czekolada Terravita sprzyja filozofii ludzi aktywnych, uśmiechniętych i spontanicznych. Zaledwie jedna kostka dostarcza masę energii i podkręca samopoczucie. Terravita działa niczym rewelacyjny akumulator, a przy tym… tak pysznie smakuje!