Tabliczki czekoladowe

Prosimy do tabliczki

Tabliczka czekolady – kultowa, podręczna, zawsze na czasie. Od lat znana z niezwykłych właściwości: leczy chandrę, umila samotność, osładza towarzyskie spotkania. Można ją zabrać do plecaka na wycieczkę, wsunąć do torebki albo ukryć w szufladzie na... czarną godzinę.

 

 

 

Nie czekaj, daj się wywołać do tabliczki! 

Tabliczka to najpopularniejsza forma czekoladowych produktów, a my jesteśmy specjalistami od nadawania im kształtów. W ofercie mamy trzy smakowite marki wybornych tabliczek czekolady. Są to: Terrravita, Alpinella oraz Cocoacara. 

 

Terravita – tabliczki o różnej wielkości (od 90 do 250 g), rodzajach (gorzka, mleczna, deserowa) i smakach (miętowa, fistaszkowa, migdałowa, a nawet truflowa). Energetyczna bomba dla ludzi aktywnych. 
Alpinella – tabliczki o standardowym formacie w wielu smakach (m.in. gorzka, mleczna, truskawkowa, miętowa, arachidowa, toffi, kokosowa). Doskonała jakość w przystępnej cenie. 
Cocoacara – czekolada w trzech smakach o zawartości aż 77% kakao. Wersje smakowe: kakao, kakao z kawą i kardamonem, kakao z chili i skórką pomarańczy. Dla koneserów!