Tworzymy z pasją, z myślą o Tobie.

Czekolada to nasz świat!

 

Nasze marki

Wyśmienita czekolada & super dodatki
Chocola! to linia doskonałej jakości czekolad z naturalnymi dodatkami w formie posypki. Spośród 3 tabliczek można wybrać kompozycję mlecznej czekolady z truskawkami, ziarenkami kawy oraz migdałami,
Całe pokłady energii w jednej kostce
Każdy może przenosić góry. Wystarczą dobre chęci, wiara w siebie i… pozytywna energia. Skąd czerpać taką energię? Źródeł jest wiele – to świat na około, życzliwi ludzie, siła natury, łut szczęścia i wiara w siebie.
Wyśmienita czekolada dla każdego
Każdy lubi czekoladę. Sympatyczna Zosia spod trójki, babcia z dziadkiem, wąsaty wujek Heniek czy lekko naburmuszona ekspedientka ze sklepu na rogu. Nie ma osoby, która na dłuższą metę potrafiłaby się jej oprzeć – aromatycznej, słodkiej, rozkosznej.
Legenda zaklęta w kostce czekolady
Legenda głosi, że jeden z azteckich bogów, Upierzony Wąż, wieki temu zstąpił z nieba, aby przekazać ludziom mądrość. Wraz z mądrością wręczył im też wspaniały prezent – drzewko kakaowca.
Smak iście królewski
Pralina to królowa czekoladowych wyrobów. Posiada bogatą tradycję, fascynującą historię, a co najważniejsze – wybornie smakuje, nie tylko królom! Praliny powstały we Francji, ale również w Polsce stanowią jeden z ulubionych, nieco ekskluzywnych smakołyków.