Specjalista ds. systemów bezpieczeństwa żywności

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowej i zgodnej z założeniami realizacji polityki bezpieczeństwa produktów w firmie
  • szacowanie ryzyka związanego z bezpieczeństwem żywności – HACCP
  • wdrażanie i utrzymywanie wymaganych przez  prawo i Klientów systemów zarządzania przez jakość oraz systemów zapewnienia bezpieczeństwa żywności (ISO 22000, FSSC, RSPO)
  • aktualizacja procedur systemów jakości
  • prowadzenie audytów wewnętrznych
  • prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji  (procedury, instrukcje, rejestry, formularze itd.) dotyczącej systemów jakości
  • ścisła współpraca z innymi działami w zakresie zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności

Wymagania:

· wykształcenie wyższe, preferowane  kierunki : zarządzanie jakością i bezpieczeństwem żywności, technologia żywności lub pokrewne

· minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej branży spożywczej

· pożądane uprawnienia audytora wewnętrznego SZJ

· bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

· duża samodzielność w organizacji pracy, orientacja na zadania

· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

· umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy:

· stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

· możliwość rozwoju zawodowego

wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zajmowanego stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "Wyślij Aplikację".

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy.
Administratorem danych osobowych jest TERRAVITA Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 48.  Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Spółki TERRAVITA sp. z o.o. (www.terravita.pl) w zakładce „KARIERA”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Formularz rekrutacyjny

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp ods bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png bmp eps tif pict psd txt rtf html pdf doc docx odt ppt pptx odp xls xlsx ods xml bz2 dmg gz jar rar sit tar zip.